Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wydać model
#1
Witam.
Mam pytanie w jaki sposób można wypuścić na rynek opracowany model kartonowy, pomijając udanie się do wydawnictw i odsprzedanie projektu. Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#2
Drukując go i sprzedając?
ew. wgrać na serwer i sprzedawać/udostępniać za darmo?
[Obrazek: userbarstrony.png]
Odpowiedz
#3
(15-02-2011, 05:43)Kofi link napisał(a):Drukując go i sprzedając?
ew. wgrać na serwer i sprzedawać/udostępniać za darmo?
No, aleś Ty błyskotliwy  :o  Może zaraz dodasz, że kolega musi go wydrukować na papierze co?? Podejrzewam, że nie masz zielonego pojęcia o tych rzeczach więc po co wyrażasz swoją "inteligentną" wypowiedź  ???
Warsztat: TKS GPM 5/2008
Skończone: Samochód pancerny wz.34 KK 1-2/2010
Sprzętu kupa modelarz dupa.
Odpowiedz
#4
Jakie pytanie taka odpowiedź.
[Obrazek: userbarstrony.png]
Odpowiedz
#5
jak nie chcesz do wydawnictw to pozostaje chyba tylko ecardmodels.com
Odpowiedz
#6
Kofi może lepiej pocwicz swój warsztat,bo oprócz pisania głupot za wiele nie pokazujesz.
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#7
Inteligencją zresztą też, no ale czego wymagać od gimnazjalisty  :Smile
Warsztat: TKS GPM 5/2008
Skończone: Samochód pancerny wz.34 KK 1-2/2010
Sprzętu kupa modelarz dupa.
Odpowiedz
#8
(15-02-2011, 06:20)Kofi link napisał(a):Jakie pytanie taka odpowiedź.

kiedyś proboszcz w mojej parafii będąc umnie na kolędzie powiedział jaka wiara taka ofiara,
nie wiem co w tym zapytaniu widzisz dziwnego, ehh co ja będę gadał, przecież przeze mnie atmosfera się popsuła na forum,
jeśli to nie będzie jednorazowy projekt to może jakieś nowe małe wydawnictwo nam się szykuje???
Odpowiedz
#9
Prosze mi tu gimnazjalistów nie obrażać  ;D
Na macie : P-39 Airacobra
Trzy pierścienie dla królów elfów pod otwartym  niebem ,
Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach ,
Dziewięć dla śmiertelników , ludzi podległych ...
Odpowiedz
#10
(15-02-2011, 07:08)Maćko link napisał(a):Inteligencją zresztą też, no ale czego wymagać od gimnazjalisty  :Smile

Znalazł się ten, który rok/dwa lata temu sam do gimnazjum chodził...
[Obrazek: userbarstrony.png]
Odpowiedz
#11
(16-02-2011, 02:54)Kofi link napisał(a):[quote author=Maćko link=topic=7977.msg93713#msg93713 date=1297789731]
Inteligencją zresztą też, no ale czego wymagać od gimnazjalisty  :Smile

Znalazł się ten, który rok/dwa lata temu sam do gimnazjum chodził...
[/quote]

Przynajmniej nie pisał takich bzdur jak ty ...... :-?
Odpowiedz
#12
Kofi zobaczysz zaraz wpadnie inkwizycja i czerwoną kartke dostaniesz.

A tak poza tym to kolega kynek zadał normalne pytanie a skoro nie wiesz nic na ten temat to nie odzywaj się proszę.

Kynek można zrobić tak jak Krystian napisał - choć to też takie tzw udanie się wydawcy. A innym sposobem to założenie wydawnictwa (czyt. otwierasz firmę) ... przygotowujesz projekt do drukarni oni drukują i sprzedajesz gotowy produkt w ten czy inny sposób.
Odpowiedz
#13
Tylko nie wiem co złego jest w mojej wypowiedzi?
[Obrazek: userbarstrony.png]
Odpowiedz
#14
(16-02-2011, 03:20)Kofi link napisał(a):Tylko nie wiem co złego jest w mojej wypowiedzi?

I chyba to jest w tym wszystkim najgorsze :ble:

Ja poleciłbym również EcardModels (duża popularność serwisu) - kupowałem tam ostatnio za pomocą PayPala i wszystko sprawnie poszło.
Tylko jaką marże biorą to już nie wiem. Ważne by było w formacie A4 wtedy można wydrukować u siebie w domu :-P
Odpowiedz
#15
(16-02-2011, 03:13)struna link napisał(a):Kofi zobaczysz zaraz wpadnie inkwizycja i czerwoną kartke dostaniesz.

Nobody expects the Sprudin's Inquisiton!!!

(16-02-2011, 03:20)Kofi link napisał(a):Tylko nie wiem co złego jest w mojej wypowiedzi?
Kofi, jest takie powiedzenie, "nie trzeba być muzykiem by mieć wyczucie taktu."  Jeszcze niedawno sam zadawałeś iście odbytnicze pytania a teraz co? Praworządca w dupę kopany :/ Niezależnie od sensownosci tematu, i nie mówię tutaj o tym konkretnym, takie odpowiedzi są po prostu nie na miejscu. Szczególnie jeśli jest wypowiadana przez osobę z Twoim, nic nikomu ni e ujmując, doświadczeniem (nie tylko modelarskim) Wink

You're on Greenskins sights, mate. Deal with it Smile

Swoją drogą co niektórym też by się co najmniej szklanica zimnej wody na łysy łeb przydała  :twisted: PDT_Armataz_01_35
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#16
(16-02-2011, 05:14)Sprudin link napisał(a):[quote author=Kofi link=topic=7977.msg93775#msg93775 date=1297862424]
Tylko nie wiem co złego jest w mojej wypowiedzi?

Swoją drogą co niektórym też by się co najmniej szklanica zimnej wody na łysy łeb przydała   :twisted: PDT_Armataz_01_35
[/quote]

"Tylko nie wiem co złego jest w mojej wypowiedzi?"  :razz:
Odpowiedz
#17
Panowie, skończyliście już?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Model domku jednorodzinnego Picek 6 4,452 22-03-2010, 10:59
Ostatni post: Picek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości