Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[N] Fw-190 D-9 AH
#1
http://halinski.com.pl/
Suma inteligencji na ziemi jest stała, tylko ilość ludzi ciągle rośnie...
Odpowiedz
#2
Fajno, rzędowy Fok  ;D
Odpowiedz
#3
Mnie tam bardziej interesuje ten drugi "cwaniaczek"  z obciętymi skrzydłami na okładce. :twisted:
Odpowiedz
#4
Dzisiaj dwunasty, widział go kto ?
Jak się prezentuje te kolory ?
Odpowiedz
#5
Myślę, że dzisiaj się pojawi, ponieważ wczoraj zniknęła kupka "helki" z "mojego" empiku  ;D zero poślizgu. :twisted:
Odpowiedz
#6
Ale news !! Chyba wrócę do klejenia !!  PDT_Armataz_01_36
Z głową w chmurach ...
Odpowiedz
#7
Oj ... dobrze by było Piotrze.
Odpowiedz
#8
Jak pisałem wcześniej, zero poślizgu. Już go mam. :mrgreen:
Odpowiedz
#9
(12-05-2011, 04:35)zetpt link napisał(a):. Już go mam. :mrgreen:

To na co czekasz -dawaj fotki :-) :-)
Odpowiedz
#10
"Pronciem bałdzo"  :twisted: obrazki ździebko przeskalowane ( bo piractwo się szerzy  :mrgreen: :mrgreenSmile

[Obrazek: th_f-01.jpg] [Obrazek: th_f-02.jpg] [Obrazek: th_f-03.jpg]

Kolorystyka bardzo zbliżona do Ju-88 tego nowszego ma się rozumieć. Okładka lakierowana i tu ciekawostka: w podpisie autora rysunku jest '09r    PDT_Armataz_01_19
Odpowiedz
#11
Super. Zetpcie, kto był kierowcą rzeczonej Doroty ?
Z głową w chmurach ...
Odpowiedz
#12
Dzięki za info ;-)

Dla pierwszego, który zdecyduje się na relację prezencik ;-)

[Obrazek: dorabar.png]
Z głową w chmurach ...
Odpowiedz
#13
Ja też się W KOŃCU skusiłem i nawet nie żałuję !!!  :mrgreen:
Bardzo mi sie podoba, tylko rysunki montażowe jakoś takie strasznie ciemnawe - a może trafiłem na taki egzemplarz !???
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#14
Nie tylko Ty. Ja również mam mocno przyciemnione rysunki. Lepsza już ta okładka Dory z średnio namalowanym Typhonem, niż poprzedni BF109 - T2 z Beaufighterami wklejonymi z innej bajki. Ten większy co dymi ma brak statecznika poziomego, co ciekawe ten lecący na niższym pułapie również go nie ma a nie dymi. Sciema komputerowa i tyle. To już nie ten klimat co Pan Jarosław Wróbel oferował.
"Dla większości ludzi, włoskie samochody są awaryjne, tak jest bo 90% kierowców zakończyło swoją przygodę na Fiacie 125 i 126 ."

"Zaprawdę nie ma lepszej kuracji dla moich uszu niż dzwięk szesciocylindrowego włocha z wturującymi mu dwiema turbinkami"
[Obrazek: luftuserbarud5.png]
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#15
Zauważyliście, że na stronie Halińskiego jest napisane, że D-9 będzie dostępny tylko do 12 lipca? Czyli będzie coś nowego od 13. No ciekawe co to będzie...
Odpowiedz
#16
ostatnio a dokładnie w tym tygodniu w jednym z białostockich EMPIK'ów (Rynek Kościuszki) znalazłem "zaginione w akcji"  2 egz. HELLDIVER'a....po okazyjnej cenie 34,65 zł (poprzednia cena 47,25 zł)....grzechem byłoby nie kupić Smile chociażby 1 egz.
Odpowiedz
#17
Może im się coś pomyliło, bo tyle kosztuje Fe-190 D-9. A helldiver już 52Smile trza było brać oba Tongue
Odpowiedz
#18
(08-07-2011, 08:43)Marek S. link napisał(a):ostatnio a dokładnie w tym tygodniu w jednym z białostockich EMPIK'ów (Rynek Kościuszki) znalazłem "zaginione w akcji"  2 egz. HELLDIVER'a....po okazyjnej cenie 34,65 zł (poprzednia cena 47,25 zł)....grzechem byłoby nie kupić Smile chociażby 1 egz.

Też je zauważyłem i się nieco zdziwiłem, że ich nie wycofali. Ale  o tej cenie niestety nie wiedziałem  :-\. Oby częściej w Empiku popełniali takie błędy  ;D.
Odpowiedz
#19
Apropos tego 12 lipca. Ciekaw jestem czy to tylko koniec dystrybucji modelu w empikach i kioskach, czy też po 12.07 pojawi sie kolejny numer?
Bo jak ma sie po 12 pojawić nowy numer znaczyło by to że wydawictwo zniemiło czestotliwość wydawania z 4 modeli do 6 modeli na rok, inaczej mówiąc z kwartalnika na dwumiesiecznik.
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#20
Jutro jest ostatni dzień w kioskach "foki", a na stronie cisza czy coś nowego sie pojawi?
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#21
U mnie w Katowicach w Empiku Megastore dalej jest ten Fw-190 PDT_Armataz_01_11. Czyżby informacja o tym że będzie do 12lipca okazała się nie prawdą?
Odpowiedz
#22
(12-07-2011, 03:57)Qba007x link napisał(a):U mnie w Katowicach w Empiku Megastore dalej jest ten Fw-190 PDT_Armataz_01_11. Czyżby informacja o tym że będzie do 12lipca okazała się nie prawdą?

no bo dzisiaj jeszcze 12, pójdź jutro  Tongue
Odpowiedz
#23
Oj już przestańcie kwękać. Dziamgacie jak baby, i to za każdym razem kiedy zbliża się potencjalna data premiery kolejnego hala. Będzie to będzie, nie będzie też dobrze. I tak większość z Was popatrzy poślini się i odłoży na półeczkę, więc dajcie se spokój z tym słomianym zapałem. Poza tym, ile można się jarać kolejnym Spitem....
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#24
Nooo MASH jaki znowu Spit , przeca tera miał być Mesio w malowaniu włoskim łooo taki http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=231&t=16732
Odpowiedz
#25
Nowy numer ma się pojawić po 28 lipca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości