Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Junkers Ju 88 D-1 od AH
#1
Witam.

Chciałbym zadebiutować na forum galerią Junkersa Ju 88 D-1 wydawnictwa Andrzeja Halińskiego.
Zapraszam do oglądania zdjęc:

[Obrazek: th_DSCF4820.jpg][Obrazek: th_DSCF4818.jpg][Obrazek: th_DSCF4817.jpg][Obrazek: th_DSCF4816.jpg][Obrazek: th_DSCF4813.jpg][Obrazek: th_DSCF4810.jpg][Obrazek: th_DSCF4808.jpg][Obrazek: th_DSCF4806.jpg][Obrazek: th_DSCF4802.jpg][Obrazek: th_DSCF4800.jpg][Obrazek: th_DSCF4799.jpg][Obrazek: th_DSCF4796.jpg][Obrazek: th_DSCF4795.jpg][Obrazek: th_DSCF4792.jpg][Obrazek: th_DSCF4791.jpg][Obrazek: th_DSCF4789.jpg][Obrazek: th_DSCF4787.jpg][Obrazek: th_DSCF4785.jpg][Obrazek: th_DSCF4783.jpg][Obrazek: th_DSCF4781.jpg][Obrazek: th_DSCF4779.jpg][Obrazek: th_DSCF4778.jpg][Obrazek: th_DSCF4777.jpg][Obrazek: th_DSCF4776.jpg][Obrazek: th_DSCF4775.jpg][Obrazek: th_DSCF4771.jpg][Obrazek: th_DSCF4770.jpg][Obrazek: th_DSCF4768.jpg][Obrazek: th_DSCF4764.jpg]

Jeszcze kilka fotek wnetrza kabiny:

[Obrazek: th_DSCF4650.jpg][Obrazek: th_DSCF4649.jpg][Obrazek: th_DSCF4642.jpg][Obrazek: th_DSCF4641.jpg][Obrazek: th_DSCF4639.jpg][Obrazek: th_DSCF4638.jpg][Obrazek: th_DSCF4635.jpg][Obrazek: th_DSCF3975.jpg][Obrazek: th_DSCF3972.jpg][Obrazek: th_DSCF3839.jpg]

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Genialny! Gratuluję!
na macie: projekt X
Odpowiedz
#3
Znakomity!!
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#4
Twój najlepszy model jak do tej pory! Z modelu na model podnosisz poziom! Serdecznie gratuluje, bo to kawał niezłej roboty!!!
"Buduję miniaturowe 'repliki' samolotów, a nie kartonowe modele"

Spitfire mk.Vb     Spitfire mk.Vc     Spitfire mk.XVIe     PZL P.11c     JU-88D-1     B-239     P-40E     Jak-1b     P-47D-11     Spitfire LF.IX     Spitfire mk.Ia


Piotr Rowiński
Odpowiedz
#5
Swietna robota.Gratulacje
Cierpliwosc to rzecz, ktorej nie da sie kupic.

Sklejone: Ju87 D-3, Bf 109 e-4, B-17G Flying fortress
W budowie: HMS Hood

Olo
Odpowiedz
#6
Noooo. Nic dodać nic ująć, pięknie wykonana maszyna -kawał maszyny. Gratulacje.  :milbravo:
Odpowiedz
#7
  Wyższa szkoła jazdy. P r o f e s j o n a l i z m. Tego nie da się ukryć.
                                 GRATULACJE.
                                                     ZbiG.

  Pytanko: czy ta wersja junkersa miała silnki o jednakowym kierunku obrotów? Czy może one wszystkie tak miały?
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#8
Witam

Dziękuję za komentarze.

ZbiG-Przy budowie tego modelu opierałem się na zdjęciach wersji D-1 i A-4 i mogę w 100% powiedzieć,że te wersje miały silniki o jednakowym kierunku obrotów,jeżeli chodzi o pozostałe wersje to nie mam pojęcia jak to wyglądało.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Genialne wykonanie, podziwiam!

Odpowiedz
#10
Gratuluję świetnie wykonanego modelu.

Pokazałeś kawał dobrej roboty. To jest właśnie modelarstwo przez duże M.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#11
Genialne wykonanie!!! [Obrazek: 0recourse.gif][Obrazek: 0recourse.gif]

Z przyjemnością ogląda się TAKIE modele.  :milbravo:
Odpowiedz
#12
Kolejny model z gatunku "  PiP-tjkMK " - bajeczne te koła , nie no cały model jest bezapelacyjnie świetny .Fajnie ,że od czasu do czasu można sobie pooglądać na forach  takie arcydzieła kartonowe .Nie ma to jak połączenie świetnie opracowanego modelu kartonowego z równie świetnym jego sklejeniem . I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz - kleisz na bardzo wysokim poziomie i jednocześnie zachowujesz skromność ,czego często brakuje innym klejącym modele powyżej średniej krajowej ,ale to taka uwaga na marginesie . Nie wiem dlaczego , ale pasjami lubię spytać się w takich przypadkach ,czyli przy okazji zakończenie sklejania modelu - co następne ? Czyżby Helldiver - miło by było  :mrgreen:
Odpowiedz
#13
Witam. O rzesz ty w życie.... :o  :o toż to oczopląsów można dostać  PDT_Armataz_01_30. Jedno pytanko od czego użyłeś blaszek uplastyczniając środek?

Pozdrawiam,
Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#14
Cześć Jarek,

Efekt końcowy jest super ale o to się nie bałem mając możliwość zobaczyć wcześniej etapy budowy. Już Ci mówiłem, że model wychodzi Ci za.......ście.
Dziękuję Ci też za podsunięcie pewnych pomysłów do wykonania elementów w Spicie.
A ja już wiem co będzie następne i jestem pod dużym wrażeniem tego co już zrobiłeś.
Pozdrawiam,

Wookie
Odpowiedz
#15
Witam

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pozytywne opinie

Passer-nie bardzo wiem co oznacza ten skrótTongueiP-tjkMK-jeżeli mogę prosić to wyjaśnij go,a w odpowiedzi na pytanie co następne i czy Helldiver to mogę napisać,że na razie jeszcze nie Helldiver (mam ten model w swojej kolekcji i nawet koncepcję jak go zwaloryzować ale jeszcze poczeka),teraz kolej na:

[Obrazek: th_DSCF3751.jpg]

Paweł O.-jeżeli chodzi o waloryzację wnętrza kabiny to nie używałem żadnych blaszek,wszystko co tam jest to poprzerabiane elementy wycinanki i różnej średnicy "druciarnia"

Łukasz-Tobie również dziękuję za pomoc przy budowie Ju 88,myślę ,że nadal będziemy w kontakcie

Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Jarku,

Myślę, że nie tylko mnie ucieszyłaby relacja z Gladiatora, tym bardziej że najwyraźniej nie będzie to przeciętny model. Dasz się namówić?

<...zaczynam się ślinić jak pies Pawłowa na samą myśl...>
Odpowiedz
#17
Cotlet-relacja na pewno będzie ,tylko trzeba troszkę poczekać (na razie nie mam za bardzo czasu) Sad
Odpowiedz
#18
Jarek,

Nie przesadzaj z moją pomocą, co ja tam umiem, przy Twoich umiejętnościach to ja za Tobą tylko "laptoka mogę nosić" ;D
Oczywiście będziemy w kontakcie.
Pozdrawiam,

Wookie
Odpowiedz
#19
Witam. To czołe chylę przed Waszeci bo umiejętności i cierpliwość wielką posiadasz. Przyłączę się do sugestii Tomka że relacja z budowy Gladiatora była by wielce wskazana.
Może to już widziałeś a jak nie to polecam
http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=61301

Pozdrawiam,
Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#20
Junkers jest genialny, kawał dobrej roboty  :milbravo:
[Obrazek: adad0d95a54c3b35.jpg]
pozdrawiam madteam19
Odpowiedz
#21
Hmmmm Głuchołazy , to TE Głuchołazy http://www.noweszlaki.pl/ ?
Gloster Gladiator bardzo dobrze , może nawet nie być relacji  :mrgreen: ,ale Helldivera musowo musisz skleić z relacją ,bo ja jednak chciałbym zobaczyć TE otworki w gotowym modelu ,bo zanim ja go skleję ,to jeszcze trochę czasu upłynie ,ale fakt ,że już przykleiłem ostatnią część do Ju-87 i teraz pozostało tylko odsunąć szkło i pobrudzić spód ,aby zakamuflowć błędy sklejania  :razz: Dobra spokojnie nie róbmy tu  fajerwerków z wybuchających arbuzów  :mrgreen: do rzeczy - skrót jest mojego pomysłu zastosowałem go dotychczas raz na forum w relacji ze sklejania KG - V dla podkreślenia wybitnej pracy modelarza kartonowego - Panie i Panowie - to jest kwintesencja MODELARSTWA KARTONOWEGO ... ot i tyle i aż tyle  :mrgreen:
Przy okazji wielkie dzięki dla Pawła za przypomnienie tego Gladiatora w 3D .
Odpowiedz
#22
Passer,

Tak to te Głuchołazy-ładny tu mam krajobraz,cisza,spokój,jakby nie było miasto zdrojowe-czego trzeba więcej?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Junkers D.I 1:33 Marek Kusiakiewicz 5 2,452 28-02-2021, 08:39
Ostatni post: Winek
  Junkers Ju88C-6 (KA 5-6/2012) Kilminster 10 4,400 31-05-2020, 01:00
Ostatni post: Tommy T.B.
  [G] Junkers Ju-87 1/50 KEL marcin1323 2 2,928 27-11-2013, 05:36
Ostatni post: marcin1323
  (G) Junkers Ju-88 D1 A.Haliński seb545 20 12,967 03-03-2013, 02:47
Ostatni post: seb545
  [Galeria] Junkers 52 w zimowych barwach 1:50 Models By Marek Guciu 0 2,961 08-02-2013, 12:54
Ostatni post: Guciu
  Junkers Ju-52/3m (GPM), czyli Ciota Ju Arovist 27 11,294 09-07-2012, 11:53
Ostatni post: Arovist
  [Galeria] Junkers D-I KEL 1:50 Guciu 1 2,941 27-01-2010, 04:07
Ostatni post: michal_andy
  Jeden z moich pierwszych modeli Junkers Ju 87 ,,Stuka" Bartek Czerwony 4 4,385 31-08-2009, 12:12
Ostatni post: Bartek Czerwony

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości