Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NOWOŚĆ] B-2 SPIRIT BY MODEL-KOM 1:33
#1
Przedstawiam Wam model amerykańskiego samolotu bombowego B-2 Smile
Model oczywście w scali 1:33 , wnętrze kabiny, luki bombowe i podwozia oczywiście w modelu.
wiecej fotek na mojej stronie http://model-kom.pl/B-2%20SPIRIT.htm
Model nie ma przyklejonego podwozia ponieważ zmieniam adres zamieszkania i wolę z tym poczekać
do przyszłego tygodnia. Na konradusie będzie można go zobaczyć w całej okzałościSmile
Cena modelu to 78zl . Będzie dostępny szkielet wycinany laserowo. animacje tym razme będą
dostępne przez internet
Model dostepny od 6 czerwca.
Zapraszam do zamówień biuro@model-kom.pl pierwsza setka 10% rabatu Smile

[Obrazek: okladka.jpg]

[Obrazek: th_1.jpg] [Obrazek: th_15.jpg] [Obrazek: th_25.jpg] [Obrazek: th_24.jpg] [Obrazek: th_30.jpg] [Obrazek: th_31.jpg]
[Obrazek: th_38.jpg] [Obrazek: th_37.jpg] [Obrazek: th_39.jpg] [Obrazek: th_44.jpg] [Obrazek: th_48.jpg] [Obrazek: th_54.jpg]
[Obrazek: th_58.jpg]  [Obrazek: th_61.jpg]
[Obrazek: th_64.jpg] [Obrazek: th_67.jpg] [Obrazek: th_71.jpg]

[Obrazek: th_79.jpg] [Obrazek: th_78.jpg]

[Obrazek: th_81.jpg]
[Obrazek: th_85.jpg]
[Obrazek: th_82.jpg]

[Obrazek: th_100_4370.jpg]
[Obrazek: th_100E4372.jpg]
[Obrazek: th_100_4371.jpg]
[Obrazek: th_100_4367.jpg]
[Obrazek: th_100_4365.jpg]
Odpowiedz
#2
Zbieram szczękę z podłogi. Coś pięknego, monumentalnego, wspaniałego! Doskonała robota!
:milbravo:

Pozdrawiam!
Maciek
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#3
Witam,
Zamówiłem. Wielkie wezwanie,  :milbravo: dla wydawcy że nie boi się W I E L K I C H tematów. To może kiedyś Wellington. Teraz spróbuję zmierzyć czy mam takie mieszkanie by go eksponować  :mrgreen:

Pozdrawiam,
Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#4
Marzenia się spełniająWink Brawo za temat!!
Odpowiedz
#5
O K***A  Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:....
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#6
Pełny szacunek. Super temat i rozmiary.  PDT_Armataz_01_34 Mam tylko obawy czy uda ci się dopilnować druk aby całość była w jednym odcieniu czerni.  PDT_Armataz_01_20
Odpowiedz
#7
I to się nazywa dobry dobór tematu. Zupełnie co innego niż kolejna wersja Messera albo Spita Smile
Chyba się skuszę ;]
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
#8
Ja pitolę, ale czad[Obrazek: confused0067.gif]
Trzeba pomyśleć nad większym warsztatem zanim nabędzie się ten model.

Czy łączenie segmentów poszycia do szkieletu odbywa się bez żadnych sklejek? Nie wiem czy to najlepszy pomysł. Przy takiej ilości segmentów poszycia bardzo łatwo o popełnienie błędu który będzie się mścił przy ostatnich elementach.

Czy pianka jest w zestawie z modelem :razz: :roll: :mrgreen: .

Druk oczywiście offsetowy? Karton na którym wydrukowano poszycie jaką ma gramaturę?
Odpowiedz
#9
Również zamówiłem SmileSmile Obok takiego tematu nie można przejść obojętnie Tongue Teraz pozostaje czekać na przesyłkę z modelem  Big Grin
Wielkie brawa się należą za ciekawy temat  :milbravo: :milbravo: Oby więcej takich Wink
Odpowiedz
#10
Również już zamówiłem. Jak będzie więcej takich nowości, to wydawnictwo ma szansę nieźle się wybić Smile
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
#11
Tak swoją drogą- na ilu arkuszach mieści się model?  Big Grin
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#12
ceva- model nie ma sklejek ale ja poprostu naklejałem na szkielet wypełniony pianką Smile wiec w sumie byly nie potrzebne.. i ptoponuję zrobic tak samo. Na kadłub zużyłem pięć kostek pianki do kwiatów na skrzydła chyba trzy. Nie jest to duży koszt więc warto. Jezli sklejki to proponuję porobić ze zwykłego papieru.
Odpowiedz
#13
A nie dało sie zrobić tego poszycia z większych kawałków??

PZDR
USN W NATARCIU
Odpowiedz
#14
Cześć, kurde w końcu moje marzenie modelarskie Tongue  Mam pytanie ile będzie kosztował szkielet?

Odpowiedz
#15
Ja w mailu dostałem, że 17zł, ale chyba znikło jedno zero, tak mi się coś wydaje Tongue Smile
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
#16
Nie przesadzajmy, szkielet jest objętościowo spory, ale kształty nie takie znowu skomplikowane, a od tego najbardziej zależy czas pracy lasera, a więc i koszt. Tekturka taka droga nie jest. Za 100 czy 170 zł to wolę jednak sam kupić sobie wiadro budasia, kilka 4 paków i miło spędzać czas na wycinaniu ;-)
na macie: projekt X
Odpowiedz
#17
co do szkieleciku nie wiem ile bedzie kosztował ale wiem ile zajmuje arkuszy 14 ston C4 1.5mm Smile

odnosnie poszycia ..poszycie B-2 jest powiginane we wszytskich możliwych kierunkach Smile więc to było jedyne rozwiązanie
Odpowiedz
#18
(26-05-2011, 06:09)kok007 link napisał(a): Jezli sklejki to proponuję porobić ze zwykłego papieru.

Skoro tak, to przy użyciu papierowych sklejek pewnie będzie potrzeba cały szkielet odpowiednio zeszlifować o grubość papieru użytego do sklejki.
Odpowiedz
#19
nie powinno być problemu jeżeli użyjemy zwykłąego papieru od drukarki Smile Szerokośc wręgi to 1.5mm, więc użycie skelejek przy jednoczesym użyciu pianki ( a w instrukcji zalecam jej użycie ) mija się z celem Smile
Odpowiedz
#20
znana już jest cena szkieletu wycianaego laserem ( 14 stron C3 gr 1.5mm ) - 110 zl
[Obrazek: th_szkielet.jpg]
Odpowiedz
#21
Możesz napisać czemu nie zastosowałeś wzmocnień szkieletu na krawędziach natarcia i spływu , przy takich dodatkowych wzmocnieniach cała bryła samolotu byłaby zamknięta po obrysie i zdecydowanie zyskała by na sztywności .Teraz jakoś te szkielety " skrzydeł  " i tylna część kadłuba  biorąc pod uwagę wielkość modelu wydają się podatne do zwichrowania przy oklejaniu poszyciem . Model i tak jest wypasiony objętościowo więc jeszcze z 2-3 arkusze wręg nie robiły by już chyba różnicy .
Odpowiedz
#22
oto odpowedź na twoje pytanie .. tamten render nie przedstaia wszystkiego Smile
[Obrazek: th_szkilelet.jpg]
Odpowiedz
#23
Och Karol !   :mrgreen: nie chodzi mi o te wewnętrzne wypełnienia . Mam na myśli  brak wypełnienia między wręgami i dźwigarami , po zastosowaniu którego powstał by zamknięty obrys kształtu samolotu  - na krawędziach natarcia i spływu i końcach "skrzydeł " - no jaśniej nie potrafię tego wytłumaczyć . Bez tych dodatkowych wzmocnień i z takim podziałem części poszycia  jaki zastosowałeś też da się skleić  B-2 , ale wydaje mi się ,że nie jest to optymalne rozwiązanie .
Tu widać dość dobrze o co chodzi http://i1026.photobucket.com/albums/y329...1225-3.jpg
Odpowiedz
#24
Witam Smile
Mam pytanie : Czy ktoś już dostał model B-2 ??
Odpowiedz
#25
Witam,
Czekam i powiem szczerze zaczynam wątpić że się doczekam. Ciekawe co na to wydawca ?. No i czy dalej będzie obowiazywał rabat dla tych osób które pierwsze złożyły zamówienia.

Pozdrawiam,
Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [N] Japońska łódź latająca H8K2 „EMILY” - MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 5 985 16-12-2023, 09:49
Ostatni post: ZbiG
  [N] Krążownik pancerny HMS Black Prince 1:200 - Fantom Model FantomModel 0 654 07-11-2023, 08:27
Ostatni post: FantomModel
  T 90 Fly Model krys 3 1,247 17-09-2023, 08:24
Ostatni post: Andrzej Px48
  [N] Krążownik pancerny HMS Black Prince 1:300 - Fantom Model FantomModel 5 1,456 28-08-2023, 10:05
Ostatni post: FantomModel
  [N] Amerykański statek parowy z Missisipi ,, Western River " wydawnictwo Draf Model s Paweł O 1 1,371 03-08-2023, 09:00
Ostatni post: 970
Photo [N] Niemiecki okręt podwodny typu VII C (U-134) - MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 1 1,378 01-08-2023, 09:14
Ostatni post: Wojtas
  [Recenzja] Arado Ar 234 B-2 wydawnictwo MODEL HOBBY szebi 1 1,379 05-01-2023, 08:52
Ostatni post: Lukee
Photo [N] Niemiecki okręt podwodny typu VII C U-FLAK 1 - (U-441) - MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 1 1,580 31-08-2022, 08:09
Ostatni post: radzias
  [N] Niemiecki Bombowiec Arado Ar-234 B2 - MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 0 2,003 23-07-2022, 06:57
Ostatni post: -MODEL-HOBBY-
  [N] Niemiecki okręt podwodny typu VII B (U-84) - MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 1 1,577 12-05-2022, 10:56
Ostatni post: Lukee

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości