Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżka u Modelika
#1
Nie wiem czy zauważyliście, ale Modelik podniósł ceny wszystkich modeli w swojej ofercie o jakieś 15-20%. Coś co kiedyś kosztowało 30zł teraz kosztuje 35zł,a 38zł - 45zł.

Grizlly jest ostatnim modelem jaki nabyłem na tzw. półkę (4 arkusze A3 + 2 offset za 45 zł).
Odpowiedz
#2
Witam. Otwieram sklep i tu komunikat że nieczynne. Może robią ,,remont'' sklepu.



pozdrawiam, maniek
Odpowiedz
#3
Ta strona regularnie pada. Ale cennik można pobrać:
http://modelik.pl/sklep/price_list.php?type=csv
Odpowiedz
#4
No ja zaskoczony byłem kilkanaście dni temu, gdy zauważyłem podwyżkę. No cóż - wszystko drożeje, drożeją i modele.
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#5
A mnie się ta sytuacja jednoznacznie kojarzy z czymś takim  Arrow KILK
Odpowiedz
#6
Oprócz podwyżki cen zafundowali zmianę zasad gratisowej wysyłki- było od 50 zł. teraz wysyłka gratis jest od "stówki" PDT_Armataz_01_33
Odpowiedz
#7
Aktualnie zbliżamy się do standardowej ceny modelu 50 pln a to znaczy szlaban na zakupy do szafy.
Brak zakupów to mniejszy dochód wydawcy. Mniejszy dochód to mniej nowych projektów ;(
a to już coraz częściej widać po ilości zapowiedzi.
Chyba przyszłością będą modele w wersji elektronicznej tańsze i 'zawsze dostępne'  (tylko jest dużo zabawy z uzyskaniem efektu offsetu, a to drukarka a to tusz lub papier taki owaki ).
Odpowiedz
#8
Dziwna jest polityka cenowa Modelika. Zamiast robić promocje i wyprzedawać nakład modeli sprzed kilku lat to ceny podnoszą, żeby chyba nikt ich nie kupił. Pomijam zupełnie fakt, że niektóre modele powszechnie uznane za niesklejalne gnioty zyskują na wartości Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele okrętów z Modelika 1:200 fishbed 1 2,812 16-02-2014, 02:40
Ostatni post: dokker

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości