Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości z Answera
#1
Witam, oto nowe i ostatnie modele Answera jakie zakupiłem wczoraj na VI WSMK we Wrocławiu.
- przyczepa do Famo Sd.Anh. 116
- lokomotywa SP 45
- Cysterna JELCZ 317 SCZ 18

[Obrazek: th_OstatniemodeleAnsfera.jpg]

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Czyli jednak przyczepa się ukazała :-)
na macie: projekt X
Odpowiedz
#3
Do tego jeszcze należy powiedzieć że wyszły nowe wersje ORP Orkan i jeszcze kilka ale nazw nie pamiętam.

Z informacji od wydawcy to wszystkie zostały wydane w ilości do 20 sztuk
Odpowiedz
#4
A był może Hetzer z STM?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#5
Hetzera nie było  Sad
Odpowiedz
#6
(13-06-2011, 09:03)Janek link napisał(a): Witam, oto nowe i ostatnie modele Answera jakie zakupiłem wczoraj na VI WSMK we Wrocławiu.
PDT_Armataz_01_19 PDT_Armataz_01_19 Zawsze mnie coś ominie :/


A ten "beczkowóz" całkiem, całkiem nie powiem Big Grin
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#7
(13-06-2011, 09:58)dexterteam link napisał(a): Do tego jeszcze należy powiedzieć że wyszły nowe wersje ORP Orkan i jeszcze kilka ale nazw nie pamiętam.

Z informacji od wydawcy to wszystkie zostały wydane w ilości do 20 sztuk

O matko to należy się spieszyć. Confusedhock:  Dwadzieścia sztuk szybko zejdzie, a potem kolejne dwadzieścia i kolejne...  :roll: :razz: :mrgreen: :mrgreen:

Zresztą nie ma co się śpieszyć, już po ptokach bo dzisiaj trzynasty czerwiec, a z tym dniem Answer przestaje udzielać answerów odnośnie możliwości sprzedaży swoich produktów.

Ostatnie zakupione egzemplarze szybko osiągną astronomiczne ceny i zyskają status białych wron znaczy się białych kruków. :roll: :razz: :mrgreen:
Odpowiedz
#8
To dobrze że zakupiłem po 10 egzemplarzy Smile
Odpowiedz
#9
Witam,
Czy takie zjawisko to już spekulacja, czy gra modelami  ;D

Pozdrawiam,
Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#10
Ja bym to nazwał lokatą kapitału Smile
Odpowiedz
#11
Masz rację, właściwe nazewnictwo to trzy czwarte sukcesu  PDT_Armataz_01_34

Pozdrawiam,
Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#12
O przesławny Dexterze czy zechcesz odstąpić coś niecoś ze swojej lokaty kapitału wszak ja człek prosty i nie przewidujący. Kilka lat temu pozbyłem się przesławnego Ił-a 2 i żałuję tego niezmiernie gdyż na dniach wart będzie tyle co Mig-29 z Designu. 
O ja nieszczęsny...
Ooooooo :vvv:

Chyba dam na mszę,  :roll:...

...czarną mszę.
[Obrazek: cf690310db6c208em.jpg]
Odpowiedz
#13
A ja mam pytanie :?: czy dla zwykłych szarych sklejaczy papieru  Tongue będą te modele dostepne sklepach internetowych? Czy można prosić o kilka fotek arkuszy tych modeli :Smile zwłaszcza SP 45 :Smile
W produkcji: ...
G: Galerie
Odpowiedz
#14
Madness, nie sądzę Sad będą teraz spekulować tymi modelami na allegro i takie tam.

Tak dla informacji, żartowałem że zakupiłem po 10 sztuk modeli. Tak naprawdę nawet nie kupiłem ani jednej wycinanki z Jelczem bo jeden modelarz klejący te tematy wziął ostatnie przede mną.

Odpowiedz
#15
Dexter ,już na ALEGRO są modele Answera .Pamiętasz może ile kosztowały we Wrocławiu???
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#16
Jeśli się nie mylę to SP 45 szedł za 100 zł. Wiem na pewno ,że w chwili zwijania stoiska i pakowania modeli do samochodu Łukasz miał tylko 3 sztuki SP. Jeśli chodzi o naczepę to zostało z 10 szt. Jelsz też elegancko schodził. Janek nie wspomniał jeszcze o jednej nowości HMS Matabele (niszczyciel) i ja kupiłem ponownie wydany ORP Orkan. Ogólnie modele były sprzedawane z 20% rabatem. W wycinankach tych nowych była jeszcze zapowiedz holenderskiego pancernika Evertsen ,ale na pytanie czy będzie uzyskałem negatywną odpowiedz.Wielka szkoda ,że wydawnictwo zwinęło interes . Jest światełko w tunelu ,że może kiedyś powrócą trochę w innej formie lub ktoś wykupi w całości lub częściowo ofertę Answera. Zobaczymy.

pozdrawiam.
Odpowiedz
#17
Zawsze można zapolować na białego wrona Big Grin

http://allegro.pl/unikat-sd-anh-116-przy...04092.html
Odpowiedz
#18
Model "cudem" kupiłem na wystawie we WrocławiuSmile
Odpowiedz
#19
Znając zycie, to za kilka tygodni/miesięcy modele pojawią się na różnych serweracj w wersjach elektronicznych. Szkoda Answera ponieważ niektóre modele były na prawdę rewelacyjne. Choćby właśnie FAMO. Miałem kupić ten model i czekać na przyczepkę (fajnie by wyglądał obok DragonWagon od GPM-u) ale w tej sytuacji odpuszczę sobie.
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#20
Sp45 na allegro poszedł za 200zł  :o czyli przebitka 100% .
Przyczepa do Famo jest za 100zł
Jelcz też poszedł za 100zł
Jest szansa zakupu tych modeli przez jakiś sklep???
Ps. Z tego co widac po fotach przyczepa do Famo jest w nakładzie 500szt. Tylko gdzie one są ?  :mrgreen:
Ps2. dziwne dla mnie jest takie zagranie wydawcy ,przecież przyczepa do Famo była  jednym z najbardziej wyczekiwanych modeli i nawet jeśli wydawnictwo ma problemy (zakładam że finansowe) to rozprowadzając te modele po sklepach nie byli by raczej stratni.
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#21
(19-06-2011, 12:23)dominik294 link napisał(a): Sp45 na allegro poszedł za 200zł  :o czyli przebitka 100% .
Przyczepa do Famo jest za 100zł
Jelcz też poszedł za 100zł

Przyczepę i SP45, o których piszesz widziałem na allegro. Ale Jelcza z cysterną na allegro jeszcze nie widziałem.
Czy możesz podać linka do aukcji na której był ten model ??
Odpowiedz
#22
Już sprzedany .
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#23
Wiem, że sprzedany.
Ale chciałem zobaczyć tę aukcję, a jakoś nie mogę jej znaleźć nawet w zakończonych.
Dlatego zapytałem czy możesz podać linka do aukcji na której był ten model ?
Odpowiedz
#24
Witam dziś do mnie dotarła lokomotywa SP45 model ma ogromną ilość arkuszy 52 arkusze w kolorze format bodajże B5 standardowy do wydawnictwa angraf 6 arkuszy na offsetowych oraz 16 stron i instrukcją.
Ogólnie model robi wrażenie szkoda tylko że w tak małym nakładzie. Już nie długo przedstawię relację z budowy tego modelu
Ta się prezentują przykładowe arkusze:
[Obrazek: sp45.th.jpg][Obrazek: sp451.th.jpg][Obrazek: sp452.th.jpg][Obrazek: sp453.th.jpg]
Odpowiedz
#25
Poproszę o jakieś bliższe informacje na temat naczepy do FAMO . Interesuje mnie : ile jest arkuszy ,jak mocno kolor naczepy w skali od 1do 5  odbiega od koloru ciągnika , czy zdetalizowanie identyczne jak dla ciągnika , czy może ktoś ma na zbyciu jeden egzemplarz ,ale nie po 450 zł  :mrgreen:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowosci z "W. M. C. Models" Prunce 0 542 03-12-2023, 02:43
Ostatni post: Prunce
  NOWOŚCI na 15 lecie MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 2 2,977 02-12-2020, 09:17
Ostatni post: pikowski
  [N]Nowości i zapowiedzi od DraccusModels Draccus 9 7,164 17-09-2020, 04:35
Ostatni post: Draccus
  [Z] Nowości z A.H. kajym 30 16,275 08-01-2020, 10:43
Ostatni post: manverux
  [N] Wydawnictwo proArte - nowości i zapowiedzi proArte 95 43,931 13-09-2019, 04:52
Ostatni post: proArte
  Nowośći FLY model, Karaś & Richelieu Raven 18 6,956 13-08-2018, 09:59
Ostatni post: Mazio108
  JSC Nowości - 5 modeli! JSCmodel 0 2,878 11-10-2017, 04:12
Ostatni post: JSCmodel
  [Z] Nowości od Orlika - Lotus Esprit Turbo, Mi-1M bonk 2 3,705 19-01-2016, 08:26
Ostatni post: krys
  Nowości Answera-samochody ,,Żuk" i Mercedes pożarniczy L4500F Andrzej Px48 4 4,941 04-12-2015, 01:56
Ostatni post: Bizon
  [N] Extra Model - nowości Maciek 8 7,118 23-11-2015, 07:04
Ostatni post: Maciek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości