Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Opr. Własne] Małoszyce - kaplica grobowa z XIX w.
#1
Siemanos.

Na początku 2012 roku zakończyłem budowę kaplicy grobowej z XIX w. znajdującej się w Małoszycach k/Lęborka.

WIDOK OGÓLNY MODELU

[Obrazek: th_Galeria_02.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_03.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_04.jpg]

[Obrazek: th_Galeria_05.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_06.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_07.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_08.jpg]

NIEKTÓRE DETALE MODELU

[Obrazek: th_Galeria_11.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_12.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_13.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_14.jpg]

[Obrazek: th_Galeria_15.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_16.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_17.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_18.jpg]

[Obrazek: th_Galeria_19.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_20.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_21.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_22.jpg]

[Obrazek: th_Galeria_23.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_24.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_25.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_26.jpg]

[Obrazek: th_Galeria_27.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_28.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_29.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_30.jpg]

[Obrazek: th_Galeria_31.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_32.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_33.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_34.jpg]

ZBLIŻENIE NA WITRAŻE

[Obrazek: th_Galeria_35.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_36.jpg]

PORÓWNANIE SKALI MODELU

[Obrazek: th_Galeria_00.jpg]

POSTARZONE ZDJĘCIE

[Obrazek: th_Galeria_01.jpg]  [Obrazek: th_Galeria_01a.jpg]

Dla zainteresowanych RELACJA
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#2
Czarek w swoim stylu  :milbravo:
Odpowiedz
#3
Bardzo ładnie wykonany obiekt  PDT_Armataz_01_34
Ukończone:
Harrier
Odpowiedz
#4
Świetnie! tak niewiele jest modeli niemilitarnych i jeszcze na takim poziomie....
Wspaniała jakość, własne opracowanie. Astra jak ja Ci zazdroszczę umiejętności programowania.

Pozdrawiam Adam
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#5
          MODEL,  -  czy,  ORYGINAŁ???
        Oto jest pytanie...
        Gratuluję.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#6
Witam.

Jestem pod wielkim wrażeniem całokształtu zamierzenia. Tedy pozostaje życzyć Ci by projekt trafił pod strzechy. PDT_Armataz_01_34

Pozdrawiam.
Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#7
Oryginalne,prawdziwe i doskonałe!ukłony,coś mi się wydaje,że i w tym roku Szczecinowi się pokłonię!Jako były ćwierwieczny jego obywatel.ukłony!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Vickers Mk.E Typ A - 1:25 - opracowanie własne messer 6 4,233 02-10-2017, 09:53
Ostatni post: Partyzant
  [G] Kaplica św. Wacława w Vlci - Ondrej Hejl Piotr D. 5 3,122 10-07-2014, 09:28
Ostatni post: Kilminster
  wz. 34 II , opracowanie własne radett 12 5,395 16-06-2014, 12:32
Ostatni post: radett
  Walec konny 1:20 opr. własne. Astra28 12 5,295 15-03-2014, 11:02
Ostatni post: Piotreq
  Kaplica na wodzie.Ojców.Projekt własny filemon 4 2,978 24-07-2013, 05:41
Ostatni post: filemon
  [GALERIA] Kościół w Objeździe - 1:50 - opr. własne. Astra28 7 4,106 06-05-2013, 11:09
Ostatni post: PawelKa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości