Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Konkurs Pancerny - ORLIK!
#1
Witam ponownie wszystkich sympatyków pojazdów gąsienicowych! Zapewne zapomnieliście już o naszym cyklicznie odbywającym się na papermodels.pl Pancernym Konkursie, ale mam dziś dla was miłą niespodziankę. PDT_Armataz_01_29

Wraz z dniem dzisiejszym rozpoczynamy czwartą edycję naszego konkursu! Tym razem patronat nad nim objęło wydawnictwo ORLIK, które jest jednocześnie fundatorem nagród dla pierwszej trójki naszej zabawy. Tym razem nie będą to jednak konkretne modele. Zgodnie z sugestią fundatora nagród, będą to bony na zakup modeli z wydawnictwa Orlik, które będziecie mogli wykorzystać w ich internetowym sklepie.  I tak:
za 1 miejsce - 100 PLN, 2-miejsce - 75 PLN, a trzecie miejsce - 50 PLN

Zasady konkursu nie ulegają większym zmianom, jedyną i najważniejszą jest ta, że w tej edycji kleimy pojazdy gąsienicowe z wydawnictwa "Orlik". Co prawda myślałem o rozszerzeniu rywalizacji o pojazdy kołowe, ale chciałbym zachować dotychczasową formę konkursu i zostać tylko i wyłącznie przy pojazdach gąsienicowych.
Konkurs będzie trwał równo rok czasu. Jak wspomniałem wcześniej, startujemy z dniem dzisiejszym - czyli 18.02.2012, a kończymy 18.02.2013. Nie będzie podziału na żadne kategorie (ani wiekowe, ani pod względem sposobu wykonania modelu), wszyscy kleimy do jednego wora. Jak ktoś uważa, że to niezbyt sprawiedliwe posunięcie, niech spojrzy na wyniki III-ej edycji naszego konkursu, gdzie model klejony w standardzie wygrał z tymi świetnie zwaloryzowanymi i malowanymi. Jeżeli ktoś będzie zagłębiał się w waloryzację, to musi ona być wykonana w oparciu o oryginalną wycinankę wydawnictwa "Orlik". Obowiązkowe jest prowadzenie relacji na forum. Zwycięzców wybierzemy w plebiscycie na forum, każdy będzie mógł podać swoje typy. Tytuł relacji konkursowej powinien być napisany zgodnie z następującym schematem, np. IV Konkurs Pancerny - ORLIK / JT-34. 

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania to proszę pytać w tym wątku, odpowiem jak najszybciej na każde z nich. Mam cichą nadzieję, że ta edycja zrzeszy naprawdę sporo fanów broni pancernej i będzie jeszcze ciekawiej niż ostatnio. Pancerne pozdrowionka, czołgiem! :tankfront:
Czołgista!
Odpowiedz
#2
Rafale Twój powrót do czynnego uczestnictwa w życiu forumowym natychmiast poskutkował nową inicjatywą, a raczej wznowieniem starej  PDT_Armataz_01_34 Fajnie że znowu rusza konkurs pancerny, może wydatnie zmobilizuje pancerniaków do relacjonowania powstawania swoich modeli. Osobiście zamierzam podjąć wyzwanie i przystąpić do konkursu chociaż na razie nie posiadam żadnego modelu z wydawnictwa patronackiego. Rok czasu jaki jest na wykonanie przynajmniej jednego modelu to chyba wystarczający czas żeby coś skombinować i złożyć na gotowo. Rafał teraz powiedz mi czy Ty również zamierzasz brać udział w konkursie? Było by to ukoronowaniem powrotu syna marnotrawnego  :mil11:
(proszę nie brać tego dosłownie) na łono forumowe no i przykład dla młodzieży która zna konkursy tylko z archiwum.
Wracając do konkursu i mojej skromnej osoby to nie wiem jeszcze co będę kleił ale jak tylko zaopatrzę się w jakąś wycinankę to zaraz zakładam relację  PDT_Armataz_01_18  :tank:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Rozumiem że Mazur może być? Co prawda nie strzela,ale gąski ma.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#4
No nareszcie jakiś odzew, już się bałem o strzał w piętę z tą nową/starą inicjatywą. PDT_Armataz_01_18
Fajnie Leoś, że skleisz coś w konkursie, w sumie na ciebie najbardziej liczyłem. PDT_Armataz_01_34 Sam też pomyślałem o sklejeniu czegoś, ale mam podobny problem co ty, wyprzedałem się z modeli i nic nie mam z Orlika. Najwyżej trzeba będzie zakupić. :mil11:
Pewnie że Mazur może być Andrzeju, zresztą sam o nim pomyślałem. PDT_Armataz_01_29
Czołgista!
Odpowiedz
#5
Skoro Mazur jest w porządku to i pewnie Komatsu? PDT_Armataz_01_25

Super, że konkurs powrócił! Teraz tylko znaleźć czas na dodatkową wycinankę na macie ....
Odpowiedz
#6
Cytat:Skoro Mazur jest w porządku to i pewnie Komatsu?
Oczywiście, wszystko co ma gąsienice, a nawet pojazdy półgąsienicowe. :tank:
Czołgista!
Odpowiedz
#7
W takim razie ja też za jakiś czas coś rozgrzebię Tongue

Odpowiedz
#8
Cytat:W takim razie ja też za jakiś czas coś rozgrzebię
Roland, ale to nie wystarczy rozgrzebać, trzeba ją jeszcze dociągnąć do końca! :mil11:
Bardzo cieszy mnie twa deklaracja. PDT_Armataz_01_34
Czołgista!
Odpowiedz
#9
Gdyby nie ten kontener  PDT_Armataz_01_22 (M 113) i ta 109-ka to może i ja bym był zadeklarowany do konkursu,a tak pozostaje mi trzymać kciuki za innych,no i oczywiście za Ciebie Kujot666-czas coś wykleić nawet małego  :tank:.
Odpowiedz
#10
Skończysz tą 113-tkę, machniesz coś szybkiego w konkursie, a 109-ka zaczeka. I co ty na to? :twisted:
Kogo jak kogo, ale ciebie nie powinno zabraknąć w gronie czołgistów. :milgroup:

Cytat:...a tak pozostaje mi trzymać kciuki za innych,no i oczywiście za Ciebie Kujot666-czas coś wykleić nawet małego
No ja po półtorarocznej przerwie wziąłem się wreszcie za moją Kunę, od dwóch dni walczę ostro z gąskami. Ale może w międzyczasie skleję coś małego dla towarzystwa. PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz
#11
Może i ja przystąpię do tego zacnego konkursu PDT_Armataz_01_20 Przegrać w takim towarzystwie to tak jak wygrać  PDT_Armataz_01_11 Ważne, żeby do mety dobiec.  PDT_Armataz_01_01

Chwat od jakiegoś czasu siedzi na półeczce samotny - czas mu sprawić urodziwą pannę Magdę lub Pudelka do towarzystwa  :mil11:
Odpowiedz
#12
Cholera, też bym się chętnie pokonkursował. Ale muszę poczekać na jakiś końkurs "kołowy" Smile
Tak czy inaczej, super pomysł z takimi końkursami!  :milbravo:
Tempo relacji przynajmniej będzie przyzwoite hehe
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#13
Jesli tylko czas pozwoli to ja również chętnie ulepie coś konkursowego w tak zacnym pancernym towarzystwie :mrgreen:  :mrgreen:
Cytat cyni cłowieka ocytanym :-P
Odpowiedz
#14
Boogie, znając twój przerób to machniesz ze dwa pełzacze w konkursie, gorąco zapraszam weterana tej konkurencji (na dodatek złotego medalistę). PDT_Armataz_01_22
Czołgista!
Odpowiedz
#15
No to dobra i ja wezmę udział pierwszy raz w życiu w jakimś konkursie, tylko poczekam na zamówienie :-)

Odpowiedz
#16
Zgłaszam się do konkursu z T-12  PDT_Armataz_01_01
Pozdrawiam
Bronek


W budowie: T-12M2 Bradley
Ukończone: T-37A
Odpowiedz
#17
Dzisiaj oficjalnie ogłaszam przystąpienie do IV-tej edycji konkursu pancernego z modelem samobieżnej haubicy węgierskiej 40/43 M Zrinyi II wydanego przez wydawnictwo ORLIK.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
No nareszcie, myślałem już, że zapomniałeś o swej obietnicy. PDT_Armataz_01_18 Fajny wybór tematu, powodzonka! PDT_Armataz_01_34
Czołgista!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele z Renova Model - Konkurs - zapraszam Poste 0 2,401 28-12-2019, 09:40
Ostatni post: Poste
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,708 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,416 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Wielki Konkurs Morski 2 Tuco 95 43,356 05-06-2017, 11:34
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego Tuco 30 13,777 04-06-2017, 10:19
Ostatni post: Tuco
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs II edycja Paweł O 24 14,588 22-09-2015, 05:48
Ostatni post: cotlet
  Wielki Konkurs Morski - głosowanie Tuco 79 28,813 12-07-2015, 10:00
Ostatni post: yogi
  Wielki Konkurs Morski Tuco 171 60,762 03-06-2015, 06:09
Ostatni post: Tuco
  [Konkurs] Beauty Contest by Bonk bonk 27 12,318 27-04-2015, 10:07
Ostatni post: qbas
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs Paweł O 90 38,980 01-10-2014, 06:27
Ostatni post: JaCkyL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości