Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna pomoc przy zaprojektowaniu części .
#1
Witam.
Jak w temacie potrzebuje do modelu takiej tarczy : http://www.mango.pl/zdjecia/1417_middle.jpg  (średnica 23mm) oczywiście bez napisów widocznych na załączonym zdjęciu. Niestety sam nie jestem w stanie tego wykonac. Może byc wersja z samym konturem tarczy do wydrukowania na kolorowym papierze.
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#2
Czy potrzebny jest jakiś specjalny projekt? Bo może wystarczy wkleić obrazek, choćby do "MS Word", wyskalować do potrzebnego rozmiaru i wydrukować. Będzie nawet z napisami.
Odpowiedz
#3
Siemanos.

Proszę bardzo.
http://www.abakus33.nazwa.pl/archeo/tarcza_01.pdf
Mam nadzieję, że o to chodziło.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#4
Astra ,właśnie o coś takiego mi chodziło  PDT_Armataz_01_34 Dziękuje bardzo.
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#5
Siemanos.

Proszę bardzo, plik poprawiony.
http://www.abakus33.nazwa.pl/archeo/tarcza_02.pdf

Masz dwie kolumny prawo oraz dwie lewostronne.
Miłej zabawy. A będzie relacja ??? Smile
Mam nadzieję, że o to chodziło.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#6
Dzięki Czarek  PDT_Armataz_01_34 genialna robota ,niestety relacji nie będzie ,bo to już końcówka modelu  Wink Zresztą to model totalnie nie na topie bo z internetu i w dodatku z rosyjskiej strony  :mrgreen: Ale obiecuję galerie na dniach . Pozdrawiam
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ktos chętny do współpracy przy projektowaniu ? filemon 5 5,367 02-01-2023, 05:02
Ostatni post: MIKE TORN
  Proszę o pomoc w Corelu łosiu 2 2,221 13-01-2021, 07:44
Ostatni post: łosiu
  eksport części z rhino do inkscape'a jaceko99 2 4,397 20-07-2015, 09:20
Ostatni post: igoomabrow
  Tankietka TKS - potrzebna pomoc !!! piotr0606 2 3,524 07-06-2012, 01:54
Ostatni post: piotr0606
  Rozwijanie ściętej rury przy pomocy Corela mariusz30003 1 4,036 18-04-2012, 09:16
Ostatni post: Andrzej_Bl
  Oferuję pomoc przy projektowaniu, przeskalowywaniu, itp. csk24 10 9,850 15-02-2011, 04:14
Ostatni post: struna
  [prośba o pomoc] Bieżnik opon - samochód pancerny wz.29 Kofi 0 2,404 21-11-2010, 08:16
Ostatni post: Kofi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości