Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niespodzianka od WAK
#1
Na facebooku WAK ogłosił niespodziankę która niedługo się pojawi, zapewne jakiś PZL P-X.


[Obrazek: aaf278897f7361bbm.jpg]


Wilk? Łoś? coś innego?

Na czarnym forum był ostatnio przeciek kontrolowany... :roll:


[Obrazek: img8370e.jpg]

#2
Niedawno pokazali tez wnętrze kabiny.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4...=1&theater
Hmm... Ciekawe.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
#3
Może o to chodzi: http://www.konradus.com/forum/read.php?f...r=0&page=1
#4
Nie lubię srajbukowych zajawek.  :evil:
Tego Wilka z chęcią przygarnę jakbym zgadł, a wydawca ogłosił konkurs.
#5
Ceva, nie masz "kąta" na szajsbuku - nie istniejesz... przynajmniej tak "niektórzy" teraz twierdzą. A swoją drogą ciekawa historia, że wydawcy wolą poinformować gawiedź tam a na forach modelarskich to już nie łaska...
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
#6
(08-04-2013, 08:21)Bartko28 link napisał(a): A swoją drogą ciekawa historia, że wydawcy wolą poinformować gawiedź tam a na forach modelarskich to już nie łaska...
Zwróć uwagę, że na facejebuku nie ma tyle ględzenia i opluwania nowości i zapowiedzi co na forach modelarskich. Oczywiście nie mówię o gawędzeniu merytorycznym  Wink 
Więc może dla świętego spokoju wydawcy wolą tam być bardziej wylewni  :roll:
#7
(08-04-2013, 08:35)yukikaze link napisał(a): wydawcy wolą tam być bardziej wylewni 
No, i tam ich zapowiedzi docierają do ludzi którzy "naprawdę" istnieją.

Nieważne.
Od wnikania w takie szczegóły bardziej ciekawi mnie ten PZL.38, kiedy co i jak.
#8
(08-04-2013, 08:46)ceva link napisał(a): Nieważne.
Od wnikania w takie szczegóły bardziej ciekawi mnie ten PZL.38, kiedy co i jak.
DOKŁADNIE .
I małyOff  :wink: Zapraszam na koncert zespołu z avatarka do Jasła  :lol:
Ma być 21.V.2013 z QUO VADIS  Big Grin
#9
(08-04-2013, 08:59)yukikaze link napisał(a): I małyOff  :wink: Zapraszam na koncert zespołu z avatarka do Jasła  :lol:
Ma być 21.V.2013 z QUO VADIS  Big Grin
A ja wiem, że mają wspólna trasę koncertową Dominus Svantevitus Tour 2013. Niestety większość koncertów jest nieco daleko od mojej wsi.  :evil:
#10
(08-04-2013, 08:35)yukikaze link napisał(a): Zwróć uwagę, że na facejebuku nie ma tyle ględzenia i opluwania nowości i zapowiedzi co na forach modelarskich. Oczywiście nie mówię o gawędzeniu merytorycznym  Wink 
Więc może dla świętego spokoju wydawcy wolą tam być bardziej wylewni  :roll:
Niestety nie mogę bo... z zasady ;-) nie korzystam z "twarzoknigi". Może tam nie ma ględzenia bo... mniej tak naprawdę zainteresowanych tam jest? Tak czy siak - uważam, że tego typu tematy w pierwszej kolejności na fora takie jak to trafiać powinny. Ględzenie i "opluwanie"? Zawsze jest takie ryzyko, choć są pewne ;-) wyjątki - patrz ostania nowość z KK; ślinotok negatywny trudno tu stwierdzić.
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
#11
(08-04-2013, 08:21)Bartko28 link napisał(a): ..nie masz "kąta" na szajsbuku - nie istniejesz... przynajmniej tak "niektórzy" teraz twierdzą. A swoją drogą ciekawa historia, że wydawcy wolą poinformować gawiedź tam a na forach modelarskich to już nie łaska...

No cóż żyjemy w XXI wieku świat idzie ( pędzi ) do przodu. Przeciwników Szajsbuka można troszkę porównać do Luddystów z XIXw niszczących nowe technologie wprowadzane w tamtym okresie  na świecie Wink

Sądzę ,że powodem publikacji na FB jest 'postęp' a dokładniej dostęp do tych informacji przez polskich i zagranicznych modelarzy bez szukania infa o nowościach na polskich forach(patrz. zagraniczne komentarze pod zapowiedziami). A także traktowanie FB jak centrum PR/prasowego (jedno miejsce dostępne dla wszystkich, nawet dla tych bez konta).
#12
Na fejsbuku podpisujesz się swoim własnym imieniem i nazwiskiem, nie pseudonimem. I Twoi znajomi widzą co piszesz, więc rzeczywiście mniej jest marudzenia niż na forach modelarskich, gdzie każdy jest "anonimowy" i może bezkarnie obrażać kogo chce.

Pozdrawiam
Krzysiek
#13
Krzy65siek, abyś zmienił zdanie co do braku anonimowości na facebooku i związanego z tym zmniejszonego jak twierdzisz obrażania, proponuje odwiedzić któreś z kont znanych polityków, np. Donalda T. Tyle bluzgów i obelg ze strony kont podpisanych z imienia i nazwiska ja w życiu nie widziałem na żadnym onetowskim czy innym anonimowym forum  :-D

Piotr.karton, to nie jest walka z technologią, bo wtedy i papermodels czy inne portale byłyby bojkotowane, tylko głos sprzeciwu wobec portali od niczego sensownego tak naprawdę.
Również jestem przeciwnikiem "twarzoksiążki". Takie zapowiedzi powinno się przede wszystkim umieszczać na portalach hobbystycznych, tj. przed grupą docelową. Facebook jest do wszystkiego, a więc do niczego. Ogrom ludzi jaki tam występuje nie jest żadną grupą docelową dla modelarstwa. Hobbysta jeśli zechce bez problemu znajdzie informacje na stronie wydawnictwa lub na forum modelarskim. Facebook to niby idealne narzędzie dla firm: obrót danymi użytkowników, promowanie usług firm, masa zabiegów marketingowych które dzięki portalowi mogą wpływać na klienta itp. ale można się bez tego obyć. Zwykły użytkownik korzysta z niego z kolei na swój sposób. Jedni chcą być fajni i chwalą się jakiego to mało znanego kompozytora słuchają, inni słodzą gdzie się da, jeszcze inni żyją tym, co słychać u obecnych lub dawnych znajomych, masakra  Big Grin

Przepraszam jednocześnie za ten słowotok, a odnośnie tematu wątku wydanie Wilka wielu przyjmie z entuzjazmem, bo poza MM lata temu chyba nigdzie indziej nikt się o to nie pokusił.
#14
Jest rok 2013, Facebook stał się najpopularniejszym obok google narzędziem marketingu i nie ma co dyskutować, czy fora hobbystyczne powinny być jako pierwsze informowane o nowościach, wolny rynek, wolna wola, wydawca decyduje.

Co zaś dotyczy dyskusji o nowościach - nie wtrącam się zasadniczo, bo nie czuję się na siłach oceniać w zasadzie jakiekolwiek nowe modele, ale bawi mnie (i smuci, bo to polskie takie) kiedy np. Haliński wypuszcza JU88 i jest jechany jak bura suka za odgrzewanie kotleta i za wszystko włącznie z globalnym ociepleniem. Potem ukazuje się Kukuruźnik i wszyscy głaszczą się po różnych częściach ciała (żeby była jasność, jestem fanem dzieł pana Pawła Mistewicza, skleja(ło) się je rewelacyjnie takiemu amatorowi jak ja). I nie chodzi już nawet o to, co się komu podoba, a co nie, ale o formę dyskusji, która czasem sugeruje, że rozmowa dotyczy kwestii co najmniej egzystencjalnych, od których uzależnione jest być lub nie być autora wpisu. A przecież chodzi o modele z papieru, o nic innego, o HOBBY.
#15
A że ja jestem Car, to mówię weźcie się za klejenie. Jeśli chcecie się buntować to nie tu bo głowy polecą Smile

Zapraszam na profile PaperModels.pl na Facebook, Tweeter i Google+


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości