Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[n] WAK - Willys MB "Jeep"
#1
[Obrazek: th_wak1304_zps6b71862a.jpg]

W środę będzie dostępny nasz kolejny nowy model - samochód terenowy Willys MB "Jeep". Model autorstwa Mariusza Kity, można wykonać w jednym z pięciu malowań oraz z przyczepką.

Więcej szczegółów w ciągu paru następnych dni.
Odpowiedz
#2
Super!!!
Odpowiedz
#3
Ciekawym jak się ma to opracowanie do tego z Modelika. Plusem jest niska cena  PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#4
Na WAKu są już zdjęcia pewności nie mam ale to chyba nowe opracowanie. Zgłupiałem z malowaniami na okładce 2 pułk pancerny a w opracowaniu powojenna wersja z 8 szwadronu żandarmerii. A jest jeszcze z 3 batalionu Strzelców Karackich. Mogłoby być malowanko w Mickey Mouse Ears z 1SBS przynajmniej jest wersja z Browningiem M2HB więc jakieś plusy są Smile
Odpowiedz
#5
Tak na szybko. Model można wykonać w jednym z pięciu malowań:
- trzy z 1.Dywizji Pancernej (żandarmeria, 2.Pułk, 11.kompania sanitarna)
- jedno z II Korpusu Polskiego
- jedno amerykańskie "żadne konkretne", to też można wykonać w wersji z M2 Browning lub bez karabinu maszynowego.
Plus przyczepka "1/4 Ton" jako opcja.

Różnice są w maskach, błotnikach itp

Wóz z 1.SBS posiada więcej zmian graficznych niż miejsca w modelu. Ale może zostanie niedługo wydany w wersji z armatą desantową i przodkiem/przyczepką brytyjskiego typu.
Odpowiedz
#6
(16-04-2013, 01:33)Wydawnictwo WAK link napisał(a):Wóz z 1.SBS posiada więcej zmian graficznych niż miejsca w modelu. Ale może zostanie niedługo wydany w wersji z armatą desantową i przodkiem/przyczepką brytyjskiego typu.

Oj tak, i to jest pozytywna wiadomość dzisiejszego dnia, oby była prawdą.

Z tego co pamiętam to Willysy z 8szwadronu żandarmerii czyli z wcześniejszego 1 szwadronu regulacji ruchu miały podobnie jak w 1SBS skracane przednie zderzaki czy zostało to uchwycone?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRm0yWizlko_OcBMYJMu8J...iFzPyFmz8V]
Widać odrobinę zderzaka oraz to iż został on przycięty niemal na szerokość grila.
Odpowiedz
#7
Oj już nie mogę się doczekać aż dostane ten model w swoje ręce  :twisted:  takie małe pytanko... co sądzicie o pracach Mariusza Kity... bo tak szczerze nigdy nie kleiłem modeli tego autora Tongue i chce znać czyjąś opinie  :tank:

Dopisek moderatora:
Krówek czasami  zapominasz o dużej literze na początku zdania i nie widać końca tego zdania. Pomału , zwolnij. ;-)
TO, ŻE MILCZĘ NIE ZNACZY, ŻE NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA.
Odpowiedz
#8
Ciekawa zapowiedz, model i cena czekamy na wyjście z mroku Smile
Odpowiedz
#9
Willys do kupienia w Empiku.
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [N] WAK - Jeep Airborne i Me263 Wydawnictwo WAK 0 1,640 24-05-2020, 09:23
Ostatni post: Wydawnictwo WAK
  [N] WAK - Ratusz Wrocławski / Jeep "SAS" Wydawnictwo WAK 10 7,082 15-10-2014, 08:27
Ostatni post: Lesio73

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości