Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] Sokół GPM nr 081 7/2009r.
#1
Witam wszystkich forumowiczów serdecznie. Z racji że dołączyłem do grona Forumowiczów Papermodels, postanowiłem, że wystawię też swoją galerię. Dzisiaj postanowiłem pokazać jeden z moich sklejonych modeli. Prezentowanego przeze mnie Sokoła z wydawnictwa GPM skleiłem ze względu na moją narzeczoną. Otóż wyobraźcie sobie panowie że ten właśnie Sokół z numerem 0516 stacjonował u nas w jednostce. Ale najlepsze jest to że to właśnie moja NARZECZONA miała go na stanie Smile))!!! To ona obsługiwała ten śmigłowiec przed lotami i po powrocie maszyny z trasy. Dlatego jak tylko zobaczyłem ten egzemplarz, postanowiłem skleić go dla niej.

[Obrazek: img0992yh.th.jpg][Obrazek: img0995kp.th.jpg][Obrazek: img0988ux.th.jpg][Obrazek: img0986pr.th.jpg][Obrazek: img1003of.th.jpg]
[Obrazek: img0979y.th.jpg][Obrazek: img0990li.th.jpg][Obrazek: img0989bo.th.jpg][Obrazek: img1005pk.th.jpg]

Model został pomalowany tak jak wyglądał śmigłowiec w czasie stacjonowania u nas. Dodałem wentylator który był tylko narysowany, lusterko wsteczne i kilka detali żeby nie był taki goły. Jak widać nie jestem orłem jeżeli chodzi o klejenie, a zwłaszcza malowanie. Jednak kleję dalej. Nie od razu Kraków zbudowano. Mojej kobitce bardzo się podoba, a to jest dla mnie najważniejsze.
    Życzę miłego ( mam nadzieję) oglądania.
Pozdrawiam.
Piotr.

--
Odpowiedz
#2
Całkiem znośnie wygląda ten W3 jak na to opracowanie, ale popraw warstwę antyodblaskową pod szybą (wyrównaj) i będzie fajnie.
P.S. już kilka lat temu widzialem chyba ten wpis na czarnym forum...?
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#3
Marcinie - w tej chwili model ten jest w fazie renowacji po małym wypadku, więc przy okazji i to co zauważyłeś też poprawię... Masz rację, tą galerię można oglądać na czarnym od jakiegoś czasu. Stwierdziłem, że skoro i na tym forum się uaktywniłem, to nie zaszkodzi pokazać coś co mam skończonego.
Piotr.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Straszne bliźniaki - OORP Dzik i Sokół 1:200 - Modelarstwo Okrętowe Bialy 8 3,105 15-06-2020, 08:19
Ostatni post: Bialy
  ORP Sokół 1:400 JSC pabloo 1 2,135 24-07-2013, 09:53
Ostatni post: jkorjat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości