Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mark IV Male zapadnięte poszycie
#1
Witam.
Mam pytanko. Ostatnio zakupiłem model Mark IV Male z  Modelika. I mam pewien problem w środkowej(głównej) części kadłuba zapadł mi się szkielet po przyklejeniu poszycia. Jest jakiś sposób aby je wyprostować? Miałem zamiar zacząć relację jednak po zapadnięciu się y=tej części model nie wygląda zbyt dobrze. Postaram się później dorzucić zdjęcie obrazujące problem.
Pozdrawiam


Odpowiedz
#2
Jeden obraz za 1000 słów ..... Smile
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#3
Oto zdjęcia obrazujące problem. ( niestety lepszych nie mogę zrobić )
[Obrazek: 1395072544269_zps7375318f.jpg]
[Obrazek: 1395072438165_zps4bd14dbf.jpg]
[Obrazek: 1395072357179_zpsa6b499fc.jpg]
Odpowiedz
#4
Ja bym rozciął od spodu szkielet(nie wiem czy dół jest obklejony, nie wiem też jak wygląda sam szkielet) i wstawiłbym od spodu jakieś tekturowe płaskowniki które wypchnęłyby na płasko poszyciei przykleił butaprenem coby było sztywne. Myślę że to częściowo załatwi to problem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszycie adi 13 4 2,963 28-11-2019, 09:05
Ostatni post: Karas
  Pytanie o pod poszycie Mateusz156 12 4,733 23-03-2012, 10:58
Ostatni post: ZbiG

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości