Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Answer - oferta pracy
#1
Witam, przeglądając stronę wydawnictwa napotkałem ofertę pracy w wydawnictwie. Może ktoś skorzysta....
Odpowiedz
#2
W jego oryginalnej wersji była notka:
zatrudnimy Pracowników poniżej 32 roku życia,  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:
Odpowiedz
#3
A ja byłem na rozmowie z pięć lat temu poszukiwałem pracy.Ogólnie drukarski fach mile widziany ,operator CNC , projektowanie na kompie najlepiej by odpowiadało Panu Łukaszowi.Ale może się zmieniły wymagania.
Odpowiedz
#4
Witam, obecnie wymagania już nieco inne. Fach drukarski oraz CNC nie potrzebny. Umiejętności projektowania również nie. Natomiast obsługa komputera i programów typu Corel i Photoshop tak.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdjęcia z pracy, dla niektórych ciekawe Waluś 267 95,114 17-08-2020, 11:36
Ostatni post: Lukee
  [Prośba] Skany osprzętu kabiny Fiat CR. 42 Answer ReVan_1991 0 2,259 18-10-2014, 02:23
Ostatni post: ReVan_1991
  [P] Pytanie w sprawie dostępnośći "Kartowe Hobby Answer" kuno01 10 4,220 12-03-2013, 06:37
Ostatni post: dexter
  KI-43 I Kai [Answer 2-3/2006] - pytanie o silnik zielony 0 1,640 15-04-2012, 04:43
Ostatni post: zielony

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości