Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[g] ORP Wilczur MM 12/87
#1
Moje pierwsze pływadełko. Malowane ponieważ egzemplarz, który pociąłem był delikatnie mówiąc poplamiony. Poza malowaniem i dorobieniem bulai, pełen standard. Nie mam jeszcze zamontowanej bandery - plójka mi szwankuje a ta "zestawowa" bandera nie nadaje się za bardzo do niczego konstruktywnego. Model bardzo miło wspominam w klejeniu, jeśli są jakieś babole - mam w tym swój duży udział Big Grin

[Obrazek: IS_8_zps75cb75a1.jpg]

[Obrazek: IS_7_zps7bc9b2e6.jpg]
[Obrazek: IS_1_zps4e1c4997.jpg]
[Obrazek: IS_4_zps41ae82e6.jpg]
[Obrazek: IS_5_zps86e516b2.jpg]
[Obrazek: IS_6_zps0fd17e56.jpg]
[Obrazek: IS_3_zpsfccf721d.jpg]
[Obrazek: IS_2_zpsa05b1560.jpg]

Zapraszam do komentowania, szczególnie mile widziane uwagi, uczę się cały czas Smile
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#2
Siema

Jako że niedawno całkiem kleilem tą łudeczkę to powiem słów kilka Smile 

Modelik fajnie wygląda szczególnie pierwsze zdjęcie mi sie podoba  :milbravo:
co do konstruktywnych uwag, to powiem 2 rzeczy które rzucily mi się w oczy po1 mam wrażenie że zabardzo rozwodniłeś farby i niezabezpieczyłeś modelu czymś przed malowaniem, wynikiem są delikatne zebra oraz ciut zapadnięte poszycie. Druga sprawa to bulaje, nie maluj ich na czarno. owsze nie niebieskie bo takich też nielubie, najlepiesz szukaj czegoś pomiędzy szarościa a niebieskim.

Generalnie jest git i czekam na kolejny model Smile

Pozdrawiam
Jacek
Odpowiedz
#3
Cześć, dzięki za porady Smile Już tłumaczę, zacznę od bulaji. Faktycznie, te z sam miałem z tym problem, i nie wiedziałem jak kolorystycznie z tego wybrnąć. Stwierdziłem,  że zobaczę jak czarny wygląda. Teraz już wiem że "nie wygląda" Big Grin . Co do farby.... malowałem dwoma sprayami samochodowymi Big Grin Żebra to raczej wina mojego klejenia a nie malowania Sad  Całość zabezpieczyłem caponem po stronie zewnętrznej , gdyż od środka stosuję często BCG do formowania elementów, a jak wiadomo na capon BCG nie chce działać. Nie mam jeszcze bandery wklejonej ale muszę ja wydrukować, bo przecież ta zestawowa... pozostawię bez komentarza fakt, że nie można było wydrukować zwykłej flagi normalnie. Wiem, że flaga to nie bandera ale i tak ładniej by wyglądało niż polska flaga z czarnym ptokiem - bo tak wyszło w MM Big Grin
A pochwali się kolega swoim wilczurkiem ? Smile 
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#4
a pewnie Wink o to moje pół stateczka Tongue

http://www.papermodels.pl/index.php?topi...#msg144043

Pozdrawiam
Jacek
Odpowiedz
#5
Jak na pierwsze pływadełko to wyszło ok. Można by się czepnąć tego lub owego,
ale mnie generalnie się podoba, dlatego masz 3*TAK -  :milbravo: :milbravo: :milbravo:  :mrgreen:
Pozdr.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#6
Japończyk- Twoje słowa są specjalnym szyldem dla tej robótki Big Grin Dzięki
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#7
Bardzo fajne pływadełko. Karton do malowania w jakiś sposób wcześniej zabezpieczony był ?
Odpowiedz
#8
capon tylko po stronie zadrukowanej Smile
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Kuter artyleryjski ORP S2 "Wilczur" - 1:200 - przeskalowany WAK Bialy 1 1,967 29-01-2020, 02:49
Ostatni post: krys
  ORP WILCZUR wilczek 0 3,421 21-03-2009, 02:47
Ostatni post: wilczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości