Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy P51D "Cripes A'Mighty" Modelart 1/32
#1
Witam!

[us]
I'm from Mexico, and I like very much this forum. I admire all the models here.

I want to show you the new P-51 D Mustang from ModelArt "Cripes A'Mighty", in 1/32.

[pl]
jestem od Meksyku, i lubię bardzo to forum. zachwycam się całymi modelami i budowniczymi od tego forum. potrzebuję (chcieć) żeby pokazywać wam nowy *P-51D Mustang od ModelArt "Cripes A'Mighty", w 1 /32. JA jestem żałujące dla mojego Język polski, używam operatywne tłumaczenie sieci (tkanina) położenia.

ALBUM: http://www.papermodels.pl/album_personal...ser_id=274

Pozdrawiam

[Obrazek: DSCN2204.jpg]
Odpowiedz
#2
Wideo:

http://youtube.com/watch?v=dD7bjNo-LbQ
Odpowiedz
#3
[pl] Witaj na forum! Fajny model - jeśli możesz pokaż więcej zdjęć swoich modeli!

[us] Hello! Nice work! Please show us more pictures of Your work!
na macie: projekt X
Odpowiedz
#4
[us]
Thank you, Kroolo. Yes, I will show more photos soon.

You can visit my blog and web site to see photos.

[pl]
Dziękują, Kroolo. Tak, JA będzie pokazują większa ilość (bardziej; więcej) fotografie wkrótce. Wy możecie odwiedzać mój blog i położenie sieci (tkanina) widzieć fotografie.
Odpowiedz
#5
Hello Milenio3 and welkcome on the Forum . I admire your work. Good job . I can't wait to see more of your work. Very nice film.

Regards.
Odpowiedz
#6
Mileno 3 piękna robota. Mustang to wspaniały samolot, a w Twoim wykonaniu potwierdziłeś jego piękno. Witamy Cię serdecznie!
Odpowiedz
#7
milenio3 - congratulations! Clear and nice model! Good work!
Odpowiedz
#8
[pl]

Niż wy, przyjaciele. JA jestem zadowolone wy lubiliście Mustang. pracuję dalej inne samoloty, i wkrótce będę wysyłać pocztą (umieszczać) fotografie. Powitaninia!!

[us]

Than you, friends. I'm glad you liked the Mustang.
I'm working on other airplanes, and soon I will post photos.
Greetings!!
Odpowiedz
#9
Milenio 3 jesteś wspaniałym modelarzem! Zapraszamy do nas! Chcemy więcej modeli tak w
ykonanych jak Twój P-51D Mustang! Good joob Milenio 3!Very nice.Beatiuful aircraft.

Sorry a'aim ainglish.
Odpowiedz
#10
See next aircraft in gallery nicely , I show hands expert modeler... shows accuracy, model looks excellently :mrgreen:

We wait for your next work, It write something about it, when you started build paper models :?:

With greetings

Gacek9003 PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  F-15 Eagle 1:32 Modelart Rolo 7 4,510 24-05-2012, 09:18
Ostatni post: Lukee
  Nowy Wiśnicz z GPM ewa1g 11 5,909 09-05-2008, 04:59
Ostatni post: ewa1g

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości