Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa Nocleg PILNE!!
#1
Cześć. Jest na Forum ktoś z Warszawy?? Potrzebuję informacji o tanich noclegach, hostelach, schroniskach itp, gdzie mógłbym zamówić noclegi dla mojej rodziny. 18 maja musze być z córeczką na badaniach w klinice PAN na Banacha, a i potem by się zdało to i owo zwiedzić. Tak więc noclegi od 17/18 maja, może ze trzy, rodzina 4 osoby. Możecie podrzucić jakieś adresy? Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
#2
vansen, rzuć przedziałem cenowym, który należy brać pod uwagę, tak będzie łatwiej szukać Confusedmile:
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#3
To później, jak dżona się zbudziwszy, popytam jaki mamy budżet na Stolyce...

EDIT:
Przedział cenowy ma być "jak najniższy, jedziemy tylko nocować"... Ale w standardzie ma być łazienka i czajnik elektryczny. :roll:
Odpowiedz
#4
Warszawa ul. Karowa 31 blisko krakowskiego przedmiescia, bylem tam niedawno. Wyremontowane i chyba taniej sie nie dalo. Sprawdz ten adres. Pokoje i kuchnia na dole.
Odpowiedz
#5
Da się Smile W dodatku jak weźmiesz pod uwagę, że w tym pokoju nie ma łazienki...
Zapoznajcie się z ofertą wynajmu krótkoterminowego mieszkań - całych mieszkań z wyposażeniem - cena taka sama albo niższa niż za hostel a swoboda duuuużo większa no i łazienka + całe wyposażenie dla siebie macie.
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#6
Vansen, myślę, że Qbas ma rację - lepiej szukać całych mieszkań na wynajem niż pokoi w hostelach...
Wcale nie wyjdzie drożej - myślę, że dla 4 osób w samym centrum Warszawy do 200 PLN coś powinieneś znaleźć, a hostele wołają jednak też te 50-60 PLN odo osoby za pokój 6-osobowy i wspólną łazienkę...
Spróbuj poszperać na necie (choćby tu: https://e-turysta.net/nww-apartamenty-pr...57621.html).

Sam robiłem rozeznanie na miejsca noclegowe na kilkudniowy wakacyjny wypad z dzieciakami i wyszło mi, że takie samodzielne mieszkanka są najatrakcyjniejsze.

Piotr   
Odpowiedz
#7
My tam mielismy łazienki, swiezo po remoncie także, bylo okSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości