Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[N] WAK - Covenanter IV
#1
[Obrazek: wak1601.jpg]

Od jutra będzie dostępny nowy model z WAK - angielski czołg szybki Covenanter IV w malowaniu 10. Pułku Strzelców Konnych (Anglia 1943). Autorem modelu jest oczywiście Michał Szklarczyk. Cena modelu to 50 zł. Do Covenantera są dostępne dodatki w postaci wręg/kół wycinanych laserowo (38 zł) oraz gąsienice (44zł - te sam co w Crusaderze AA). Model będzie w empikach od około 9. lutego.
Więcej o modelu oczywiście na naszej stronie.
Odpowiedz
#2
No i brawo WY!!
No i oczywiście brawo Michał!!!
No to patataj do ę-pika
Odpowiedz
#3
Mój ę-pik w kule sobie przyciął i dopiero dziś wszedłem w posiadanie mojego Covenantera - na pierwszy rzut oka jest prześliczny. Detalizacja na poziomie bardzo zadowalającym i ogólny zachwyt Angel

W sumie to mam dwie uwagi:
- zastanawiam się czy nie byłoby właściwym lekkie rozjaśnienie malowania (no wiem, wiem - zgodność z oryginałem - pretensje do Brytyjczyków Big Grin )
- podklejki i sklejki nr 140b, 142b, 143b i 147b - Michale, chyba Ci się ząbki przeskalowały - dobrze, że mam mikroskop .... żartowałem oczywiście bo to elementy wprost stworzone do klejenia na styk Cool

A już bez żartów to napiszę - dla mnie rewelacja warta każdej wydanej złotówki!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS do Wydawcy: Nie zwykłem dyskutować o pieniądzach - tym bardzie tych, które nie są moje  - ale "45" czy "48" wygląda zupełnie inaczej niż "50". Wiem, że przy tym nakładzie to wszystko odbywa się na granicy albo poniżej tej granicy (z założeniem odbicia na dodatkach) ale mimo wszystko warto rozważyć za i przeciw.
Odpowiedz
#4
(12-02-2016, 02:10)Lesio73 napisał(a): W sumie to mam dwie uwagi:
- zastanawiam się czy nie byłoby właściwym lekkie rozjaśnienie malowania (no wiem, wiem - zgodność z oryginałem - pretensje do Brytyjczyków Big Grin )
- podklejki i sklejki nr 140b, 142b, 143b i 147b - Michale, chyba Ci się ząbki przeskalowały - dobrze, że mam mikroskop .... żartowałem oczywiście bo to elementy wprost stworzone do klejenia na styk Cool

Otóż w kwestii pierwszej - malowanie zostało rozjaśnione ( w zasadzie cały model przemalowałem raz jeszcze - stąd kolejny raz opóźnione wydanie), bo pierwotnie wyszło jeszcze ciemniejsze - dzięki próbnym wydrukom udało się to wyłapać.
Druga sprawa: faktycznie sklejki są niewielkie, ale tak ma być - większe w ogóle utrudniłyby sklejenie osłony jarzma. Jak zauważyłeś można też się obejść bez nich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości