Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BUTAPREN pronikol
#1
Witam .
Czy ktoś wie gdzie można kupić klej ;BUTAPREN PRONIKOL obt ,rozchodzi mi się o ten w tubce 50 ml.
 [Obrazek: th_DSC06414_zpsrlfgkzge.jpg]
Objechałem wszystkie sklepy ,znalazłem tylko większe opakowania ;puszki; ,
Za wszelkie namiary ,z góry Dzięki .
Odpowiedz
#2
Może tu
http://m.wa.krakow.pl/product_info.php?p...s_id=17151
Odpowiedz
#3
Bierz w konserwie. Więcej kleju = więcej modeli na forum  Big Grin

Zobacz tu:
http://allegro.pl/klej-butapren-tubka-50...83618.html

tylko chyba fotka oszukuje  Wink

A tak z ciekawości co ma ten butapren pronikol, czego nie ma inny brudaś ?
Odpowiedz
#4
Właśnie tym butaprenem kleję i jest go ciężko dostać. W mojej gminie został wyparty przez inne badziewia butaprenopodobne. Na moją prośbę w jednym sklepie został ponownie sprowadzony ale i tu ostatnio tłumaczą, że choć zamawiają to nie przychodzi. Dostałem tylko puszeczki o pojemności 0,15l  po 4,90zł.
Gregory, butapren jak butapren ale ten dobrze chwyta, ma kolor jasny słomkowy więc nie brudzi tak i nie przebija przez papier jak niektóre koloru bursztynowego,  no i jest odaromatyzowany  przez co mniej śmierdzi.
Odpowiedz
#5
No więc właśnie ,jest tak jak napisał kajym odnośnie właściwości tego kleju ...A z tą dostępnością to ostatnio faktycznie kiepsko .
Pewno zamówię ten podesłany od Pitera   ,tylko ta przesyłka trochę zdzierstwo , trzeba wziąć 10szt będzie chwilę spokój Wink .
Odpowiedz
#6
Bardzo podobne właściwości i kolor na klej firmy Henkel pattex clasic
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#7
Witam!
Podepnę się pod temat.
Mam pytanie, mianowicie czy ktoś używa tego kleju:

http://images.sklepy24.pl/89018125/325/l...-75-l-.jpg

i mógłby podzielić się wiedzą o jego właściwościach.
Bo do tej pory używałem z Dorexu, niestety ostatnio niezbyt się sprawdza.

Pozdrawiam
Arek
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Butapren - Ubrudzenia Ridiux 13 8,144 09-07-2011, 11:06
Ostatni post: Qba007x
  Pattex Butapren Plus undertow 3 4,449 04-06-2011, 07:26
Ostatni post: undertow
  Capon i butapren Maniek Psut 3 3,655 15-05-2010, 06:29
Ostatni post: ZbiG

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości